AK Parti’nin misyonu milletimize hizmettir


AK Parti Kocaali Kadın Kolları’nın 5. Olağan Kongresi’ne katılan Başkan ACAR, “Kongrelerimizi büyük bir coşku ve kardeşlik duyguları içerisinde sürdürüyoruz. Çünkü biz bir misyona sahibiz. İlkelerimiz doğrultusunda ülkemize, şehirlerimize hizmet ediyoruz” derken İlçe Başkanı Ersan Demir, “İnşallah sizlerin desteğiyle başarılı sonuçlar alacağız ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet ACAR, AK Parti Kocaali Kadın Kolları’nın 5. Olağan Kongresi’ne katıldı. Bahçem Düğün Salonunda gerçekleştirilen kongrede AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Ersan Demir, Muhtarlar Birliği Başkanı Ertuğrul Akyüz, Belediye Meclis üyeleri, Oda Başkanları, çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

Sakarya’da Kocaali Farklı
AK Parti Kocaali İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevgi Serdar, “Referandumda en yüksek oyu alarak Sakarya’da birinci olduk. Oylarımız yüzde yüz arttı. AK Parti dava partisidir. Bu dava Arakan’dır, Filistin’dir, Kudüs’tür, cihandır. Bu davada görev yapmış ve desteklerinizle görev yapacak bir kardeşiniz olarak sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kadın kollarımız ulaştı
AK Parti Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir, “AK Parti teşkilatlarında kadın kolları önemli bir yere sahip. 2002 seçimlerinden bu yana Kocaali’de kadın kollarımızın büyük gayretini gördük. Sonuçlarda ortada. İlçe teşkilatımızın ulaşamadığı yerlere kadın kollarımız ulaştı. Kadın kollarımız mahalle mahalle, ev ev dolaşarak broşürler dağıttı. Davamızı kadınlara anlattı. İnşallah 2019’da da hep birlikte istediğimiz oy oranına ulaşacağız” diye konuştu.

Çalışmaya devam
AK Parti İl Başkanı Zehra Hatipoğlu, “Geçmiş dönemlerdeki başarıların tümünde kadınların gücü yadsınamaz. Yılsonuna kadar teşkilatlarımızda ciddi bir yenileme yaşamak ve 2019’a taze kan ve dinç bir teşkilatla ilerlemek en asli görevimiz. 50+1 oy oranını yakalamalıyız. Sayın Cumhurbaşkanımız kadın kollarımıza çok destek oluyor. Bizler de çalışmaya devam edeceğiz. Kapıları çalacağız, gönüllere gireceğiz. Herkese davamızı anlatacağız. Mazlum ve mahzunların yanında olan liderimizin yanında yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Birlik ve Beraberlik
Başkan ACAR, “İlçe kongrelerimizde birlikte olduk. Partimizin kongreleri büyük bir coşku ve kardeşlik duyguları içerisinde sürüyor. Çünkü bizler bir misyona sahibiz. İlkelerimiz doğrultusunda bu davaya, ülkemize hizmet etmeye çalışıyoruz. Geçen sürede de önemli hizmetleri hayata geçirdik. Ancak bu kazanımlarımızın sürdürülebilmesi için istikrarın ve güçlü hükümetlerin devam etmesi gerekir. 2019 seçimleri yeni uygulamanın hayata geçeceği bir süreç olacak. Bize düşen birlik ve beraberlik içerisinde partimize sahip çıkarak, çalışmalarımızı sürdürmektir. Daha öncede olduğu gibi Kadın Kollarımızla birçok seçim çalışması gerçekleştirdik. Yeni dönemde de uyumlu çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Belediyemiz olarak teşkilatımızın yanındayız. Bu vesileyle kongremizin hayırlı olmasını diliyor, İlçe Kadın Kolları Başkanımıza, yönetimine, bu kutlu davaya gönül vermiş tüm ak kadınlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.