Başkan Acar`dan Teşekkür Yemeği


Başkan Acar`dan Teşekkür Yemeği

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Kocaali Ak Parti Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Meclis üyeleri, Mahalle Başkanları, Sandık Kurulu Başkanları ve partililerin katılımıyla dayanışma ve teşekkür yemeği düzenledi.

Referandum sonuçlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunarak teşekkür konuşması yapan Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Özveriyle, karşılık beklemeden, fedakâr ve cefakârca çalışan bütün partililerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Başkan Acar; “Mensubu olmakla övündüğümüz AK partimizin iktidarının 15. Yılında heyecanımızı, enerjimizi, hizmet aşkımızı birlik beraberliğimizi hiç azaltmadan yolumuza devam ediyoruz. Böyle büyük bir camianın mensubu olarak, görev ve sorumluluklarımızın bilincinde hizmetlerimize devam ediyoruz. Mahallelerimizi karış karış geziyoruz. Hizmetlerimizi aksatmadan eksikleri ihtiyaçları gidermeye çalışıyoruz. Bu noktada son yapılan referandumda %70`in üzerinde Evet oyu çıkmıştır. Bu anlamda tüm Ak Parti ailesini ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Ahmet Acar,  konuşmasının sonunda yaptığı açıklamada; 2019 yılında üç seçim yapılacak; Mart ayında Belediye Başkanlığı, Kasım ayında Başkanlık ve Parlamento seçimleri. Bu günden itibaren çalışmalarımızı daha da yoğunlaştırıyoruz. Üç seçimden de alnımızın akıyla çıkmak, milletimizin gösterdiği teveccühü daha da artırmak için  “Durmak Yok, Hizmete Devam diyoruz” dedi.