Bayram dayanışma ve paylaşmadır


Kurban Bayramı’nı coşkusunu birlikte yaşamanın mutluluğuyla bayrama eriştiklerini belirten Başkan Acar, “Birlik ve Beraberlik içinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar; dayanışmanın, paylaşmanın, hoşgörünün, sevginin arttığı, birlik ve beraberliğin güçlendiği zamanlardır. Rabbim birlikteliğimizi daim etsin. Kurban Bayramı; ülkemize, İslam dünyasına, tüm insanlığın barış ve huzuruna vesile olsun. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, birlikte nice bayramlara ulaşmayı temenni ediyorum” dedi.

İlçe genelinde bayramlaşma programlarına katılan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar” Bizleri bu günlere kavuşturan yüce Allah’a Hamd olsun. Hayırlısı ile bir Kurban Bayramımızı daha eda ettik. Rabbim bizleri sevdiklerimize birlikte nice Kurban Bayramlarına kavuştursun” dedi.

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar Kurban  Bayramı programlarına katıldı
İlk olarak Belediye Hizmet binasında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Acar, esnaf ziyaretlerinin ardından,  Adalet ve Kalkınma Partisi tarafından düzenlenen Bayramlaşma programına katıldı. Programa Belediye Başkanı Ahmet Acar’ın yanı sıra Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti  İlçe Başkanı Ersan Demir, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Ertuğrul Akyüz, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Birlikteliğimiz daim olsun
Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katılan Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, ” Bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın sevinci içerisindeyiz, Kurban Bayramımız mübarek olsun.  Rabbim kestiğimiz kurbanları kabul etsin. Yüce Allah bizlere birlikteliğimizin daim olduğu nice bayramlaşmalara kavuştursun” dedi

Bayram dayanışma ve paylaşmadır
Bir Kurban Bayramı’nı daha eda etmenin mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Başkan Acar, “Birlik ve Beraberlik içinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu içerisindeyiz. Bayramlar; dayanışmanın, paylaşmanın, hoşgörünün, sevginin arttığı, birlik ve beraberliğin güçlendiği zamanlardır. Rabbim birlikteliğimizi daim etsin. Kurban Bayramı; ülkemize, Milletimize, İslam Dünya’sına, tüm insanlığa; hayır, barış ve huzur getirsin inşallah. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, birlikte nice bayramlara ulaşmayı temenni ediyorum” şeklinde konuştu.