Belediye Çalışanlarından, Sağlıkçılara Alkış


Kocaali Belediyesi Fenişleri Müdürlüğü personeli, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarına, görev başında alkış tutarak destek verdi.

Koronavirüse karşı yoğun mesai harcayan sağlık çalışanları için dün başlatılan alkışlı destek, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın çağrısıyla bugün de sürdü. Kocaali Devlet Hastanesi önünde, Kocaali Belediyesi Fenişleri Müdürlüğü ekipleri de alkışlı desteğe katıldı.  

Özverinizi yürekten alkışlıyoruz.
Hastanenin acil giriş kapında yapılan açıklamada “Sizler ilçemizin sağlığı için gece-gündüz, canla-başka- risk alarak hizmet vermeye devam ediyorsunuz.  Bizler de Vatandaşlarımızın Koronavirüse yakalanmamaları için Sakarya’nın Gözbebeği olan Kocaali’mizin, 7/24 dezenfeksiyon işlemlerini yapmanın gayreti içerisindeyiz.  Önümüzdeki süreçte Devlet-Millet iş birliğini daha da kuvvetlendirerek, hep birlikte bu salgın belasından kurtulacağız. Bu vesile ile ilçemizde, ülkemizde insanlığın olduğu her yerde mücadele veren, kıymetli sağlık çalışanlarımızı gönülden selamlıyor onları yürekten alkışlıyoruz” ifadelerine yer verildi.