Caddeye yeni çehre


Caddeye yeni çehre

Sakarya Caddesi üzerinde Kocaali Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde başlatılan çevre düzenleme yol ve kaldırım çalışması aralıksız sürüyor.

Proje kapsamında cadde üzerinde yaklaşık 3 kilometrelik beton bordür çalışması tamamlandı. Kocaali Belediyesi fen işleri ekipleri cadde üzerindeki tesviye çalışmalarını sürdürürken diğer taraf dan aydınlatma çalışmasında 600 metrelik kısımda da hat döşemesi yapıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Acar; Projenin önümüzdeki ay içerisinde tamamlanacağını belirtirken ilçemize yakışır bir hizmet olacak dedi.

Başkan Acar; açıklamasında “ilçe  merkezimizdeki doğalgaz, elektrik havai hatların yer altına alınması, yağmursuyu hattı gibi altyapı projelerinin tamamlanması ile birlikte  cadde ve sokaklarımız üzerinde onarım çalışması başlattık. Bu çalışma ile birlikte ciddi düzenleme ihtiyacı olan Sakarya Caddemizi de yeni çehresine kavuşturuyoruz. İlçemiz ana girişi olması sebebiyle bu projeye ayrı bir önem veriyoruz. Proje tamamlandığında, çevre düzenlenmesi, görselliği kullanım rahatlığı ve konforu ile Kocaali`mize yakışır bir çalışma hizmete girmiş olacak. ilçemize  hayırlı olmasını temenni ediyorum”. dedi