Denetimler artacak


Esnaflarla bir araya gelen Belediye Başkanı Ahmet Acar, ”Mevlana Caddesi, M.Akif Ersoy, Caddelerinde düzensiz parklar sebebi ile zor anlar yaşanıyor. Bu kapsamda Kocaali Kaymakamlığı İlçe Emniyet Amirliği ile yapılan görüşmelerden ve keşif çalışmalardan sonra trafik denetimlerinin artacağı bilgisini verdi.

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar; ilçe merkezinde esnafların şikâyeti üzerine caddelerde incelemelerde bulundu. İnceleme çalışmalarına Belediye Başkanı Ahmet Acar’ın yanı sıra,  Kocaali Kaymakam’ı Dr. Emre Nebioğlu,  İlçe Emniyet Amiri Mehmet Mansur, Kocaali Belediyesi Zabıta Amiri Hakan Güner, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Yılmaz ve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Süleyman Albayrak katıldı.

Esnafımızın ve vatandaşımızın yanındayız
Caddelerde trafik incelemelerinde esnaflarla bir araya gelen Belediye Başkanı Ahmet Acar, “M.Akif Ersoy, Mevlana Caddelerinde düzensiz bir şekilde park yapılıyor, bu da en çok esnafımızın işini zorlaştırıyor.  Buna engel olabilmek İlçe Emniyet amirliğimiz trafiğe nefes aldıracak denetimleri yaparken, Zabıta amirliğimiz ise, vatandaşlarımızın kaldırımlarda rahat bir şekilde yürüyebilmeleri için kaldırım işgali denetimlerini yapacak” dedi.