Emniyetten Polis Haftası Ziyareti


Emniyetten Polis Haftası Ziyareti

Türk Polis Teşkilatı`nın 172. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Kocaali İlçe Emniyet Ahmet Ünal ekibiyle birlikte, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar`ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Emniyet Amiri Ahmet Ünal, Belediye Başkanı Ahmet Acar`a Polis Teşkilatının 172. yılı anısına Çiçek  takdim etti.

İlçe Emniyet Amiri Ahmet Ünal, Türk Polis Teşkilatı 172 yıldır emin adımlarla yoluna devam ettiğini belirterek, "Halkımızın can ve mal güvenliği ile huzurun sağlanmasına elimizden geldiğince çaba gösteriyoruz. Bu kapsamda bu hafta boyunca yapacağımız çeşitli etkinliklerle bu günü kutlayacağız" dedi.

Ziyaretten dolayı Kocaali İlçe Emniyet Amiri Ahmet Ünal ve polislere teşekkür eden Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Polislerimiz ilçemizde çok önemli görevler üstlenerek, kentin huzur ve güvenliğini sağlamaktadır. 6 Nisan'da kuruluşunun 172. yıl dönümünü kutlayacak Türk Polis Teşkilatı'nın Polis Haftasını kutluyor, görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize başarılar diliyorum" dedi