Gasilhane Çalışmalarına başlandı


Başkan Acar, “Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediye ve hayırsever  vatandaşlarımızla inşa çalışmalarına başladığımız, Gasilhane Kocaali’mize hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Kocaali Belediyesi ve hayırsever vatandaşlar tarafından 3600 m² alan üzerinde, 250 m² kapalı alan olarak projelendirilen Gasilhanenin inşaat çalışmalarına başlandı.

Kocaali’mize hayırlı olsun
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, ”İlçemizin önemli problemlerinden birinin daha geri kalacağı çalışmayla birlikte;  işlerini layıkıyla yapan cenaze hizmetleri  ekiplerimiz,  yapım çalışmalarına başladığımız Gasilhane ile çalışmalarını daha da profesyonelce yapacaklarına inancımız tamdır. 
En zor zamanlarımızda hemşerilerimizin cenaze işlemlerinin aksamaması için gece-gündüz koşturan Cenaze Hizmetleri ekiplerimizi ve Mezarlık çalışanlarımıza bu vesile ile teşekkür eder, Kocaali’mizde, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Kocaali Belediyesi ve hayırsever vatandaşlarımızla yapım çalışmalarına başlanılan Gasilhanenin yapım çalışmalarında emeği geçen hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.