Karşı Mahalle’de yüzler gülüyor


Başkan Acar “Alt yapı çalışmalarından sonra, neredeyse kullanılamaz hale gelen Karşıyaka Caddesinde, sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı. Hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Kocaali Belediyesi tarafından mahallelerde sıcak asfalt serim işlemleri sürüyor.
Çalışmalar kapsamında; Karşı Mahalle, Karşıyaka Caddesinde altı yüz elli metre yolda, bin kırk beş ton sıcak asfalt kullanılarak yenilendi.

İki ilçeyi birbirine bağlayan önemli bir arter  
Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti aktaran Karşı Mahalle Muhtarı Erson Akkuş; “Belediye Başkanımızın Mahalle Muhtarlarını toplayarak tek tek taleplerini dinledi ve Belediye ekipleri tarafından incelemeler yapıldı.  Yapılan incelemeler ve iklim şartlarının sıcak asfalta müsaade etmesi ile birlikte, 2019 yılı yatırım Programı kapsamında, Belediyemiz kendi kaynaklarıyla Karşıyaka Caddesi’nde sıcak asfalt çalışmalarını bugün tamamlandı.  Karşıyaka Caddesi bulunduğu konum itibariyle, Kocaali ve Karasu ilçelerini bir birbirine bağlayan önemli bir arterdir.  Daha önce Caddemiz beton yoldu. Ulaşımda çeşitli sıkıntılar çekiyor ve araçlarımızın ön takımlarını kısa zaman içerisinde yenilemek zorunda kalıyorduk.   Çok şükür bu sorunumuzda giderildi.  Sorunlarımızın çözümünde bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Ahmet Acar’a ve Fen işleri ekibine teşekkür ederim” dedi.