Kocaali Belediyesi’nden Korona virüs denetlemesi


Başkan Acar” Normalleşme süreci kapsamında işletmelerde alınan tedbirleri tek-tek denetliyoruz.   İnşallah bu süreci hep birlikte, sağlıklı bir şekilde atlatacağız” dedi.

Kocaali Belediye Zabıta Amirliğine bağlı ekipler, 1 Haziran’dan sonra normalleşme süreci kapsamında olan işletmelerde denetimlerde bulundu. İşletmelerde; Vatandaşlara hizmet noktasında yapılması gerekenlerin bilgisini verdi. İşletmelerin iç dizaynları denetlendi. Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar tarafında işletme sahipleri maske ve kolonya taktim edildi.

Uyarılara dikkat etmeliyiz.
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, yaptığı açıklamada “Tüm Dünya’da etkisini şiddetli bir şekilde gösteren Koronavirüs tehdidine karşı Devletimiz sıkı tedbirler almış ve gereğini uygulamıştır.  1 Haziran’dan sonra başlayan normalleşme süreci ile birlikte Zabıta ekiplerimiz çalışmalarını daha çok arttırmış, işletmelere yapılması gerekenler hususunda gerekli bilgi ve desteği vermiştir.   Ülkemizde de ilçemizde de etkisini gösteren Koronavirüs tehdidine karşı, gerekli tüm çalışmaları yapmış bulunmaktayız.  İşletmelerden talebimiz, devletimizin aldığı kararları eksiksiz yerine getirmeleridir.  Aksi taktirde, bu süreç uzayacak ve daha fazla can kaybına sebep olacaktır. Son olarak, sakın bize bir şey olmaz demeyelim. Zira, bu virüsün kimden geldiğini, nasıl geldiğini bilmiyoruz” şeklinde konuştu.