Kozluk Mahallesi’nde Asfalt tamamlandı


Kozluk Mahallesi’nde Asfalt tamamlandı

Kozluk Mahallesinde yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yapan Kozluk Mahalle Muhtarı Ali Osman ÇELİK; “Belediyemiz, ihtiyacımız olduğu her an sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Kocaali Belediye Başkanımız Sayın Ahmet ACAR’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Çalışmalarımız Devam Edecek

Fenişleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “İlçemiz genelinde hummalı bir şekilde çalışmalara devam ediliyor. Ekiplerimiz soğuk asfalt, beton, stabilize ve sıcak asfalt serim işlemleri yapıyor. Yıl içerisinde çalışmaların tamamlandığında hızla gelişen bir Kocaali göreceğiz” ifadelerine yer verildi.

Belediye her an yanımızda

Kozluk Mahalle Muhtarı Ali Osman ÇELİK, “Mahallemizde uzun yıllar yol sorunu yaşadık. Özellikle yaz aylarında ciddi bir araç trafiği ile karşı karşıya kalıyorduk. 2014 yılında yeni yasa ile Köyler, Mahalle statüsüne geçirilmesi ile birlikte Belediye hizmet alanına dahil olduk. Özel idareler döneminde bu kadar hızlı bir şekilde hizmet alamıyorduk. Belediye ekipleri tarafından incelemeler yapıldı. Mahallemizde yol sorunumuza önemli ölçüde çare olacak yeni bir kaynak kazandırıldı. Şimdi de Belediyemiz tarafından mahallemiz için soğuk asfalt serim işlemi gerçekleştirildi. Belediyemiz, ihtiyacımız olduğu her an yanımızda ve sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor.  Belediye Başkanımız Sayın Ahmet ACAR’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.