Öğrencilerimiz Geleceğimizin Teminatıdır


Öğrencilerimiz Geleceğimizin Teminatıdır

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet ACAR, Kaymakam Alper BALCI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Selçuk AŞUT, Şube Müdürü Âdem DOĞAN ve Okul Müdürleri ile birlikte karne dağıtım programına katıldı.

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet ACAR , "Öğrencilerimiz Geleceğimizin teminatıdır” Öğrencilerimize verdiğimiz karne, sadece dönem boyunca yapılan çalışmaların ve gösterilen performansın neticesidir. Başarının değerlendirmesinde bir araçtır. Her karne güzeldir. Bir dönemden geçtiği, belli derslerin alındığını gösterir. Bunu daha da güzelleştirmek mümkündür. Bununla birlikte çocuklarınızla geçirdiğiniz güzel zamanlar, onlara göstereceğiniz ilgi, alaka ve sevgi, onların hayat karşısındaki duruşlarını belirleyecek, kendi öz güvenlerini artıracak ve ne istediğini bilen bireyler olarak yetişmelerini sağlayacaktır. Bu da en büyük kazançtır."

Kaymakam Alper BALCI, “Bilimin, teknolojinin, yeniliğin gerektirdiği ne varsa bütün imkânları elimizden geldiği kadarı ile destek vereceğiz. Ben ve Belediye başkanımız sizin için ne gerekiyorsa yapacağız. Çünkü siz, bizim geleceğimizsiniz. Hedefimiz, öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin istedikleri bilgiye anında ulaşabilmeleri için gerekli altyapıları ilçemize de devletimizin gücü ile bir an önce oluşturmak. Bilgiye ulaşmak çok önemli bir şey. Eskiden bilgiye ulaşamıyorduk. Siz çok şanslısınız, hemen elinizde telefonlar, bilgisayarlar açıyorsunuz, internetten istediğiniz bilgi dakikasında, saniyesinde önünüzde. Bu çok büyük bir imkân”. dedi

Milli Eğitim Müdürü Selçuk AŞUT, Başarının mimarının öğrencilerin yetişmesinde emeklerini esirgemeyen fedakâr öğretmenler ile yıl boyunca çocuklarına destek olan veliler olduğunu vurgulayan Aşut, öğretmenlere ve velilere teşekkür etti.

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet ACAR; Yaz tatili boyunca öğrencilere dinlenmeleri, aileleri ve sevdikleriyle keyifli zaman geçirmeleri ve bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulunan Başkan ACAR, öğrenci, öğretmen ve velileri tebrik etti.