Prestij Caddesinde çalışmalar sürüyor


Başkan Acar, “Hemşerilerimizin rahatı ve konforu, ilçemize yakışır bir caddemizi daha yeni haliyle hizmete açıyoruz. Hayırlı olsun” dedi

Kocaali Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü tarafından, Fatih Sultan Mehmet Caddesinde; 2000 metrelik güzergahta; Ağaçlandırma, Kaldırım, Bisiklet Yolu ve Aydınlatma çalışmaları aralıksız devam ediyor.

İlçemize yakışan bir cadde olacak.
Çalışmaları değerlendiren Başkan Acar, “Sıcak asfalt çalışmalarını Büyükşehir ve İlçe Belediyesi olarak tamamladığımız Fatih Sultan Mehmet Caddemizde çalışmalarımız ekiplerimiz tarafından aralıksız sürdürülüyor.  Çalışmalarımız tamamlandığında ilçemizin güzelliğine yakışan bir cadde  olacak.

Prestij Caddemiz olacak
Sözlerine devam eden Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar; “31 Mart Yerel Yönetimler Seçimlerinde taahhütlümüz olan Prestij Caddesi projemizi, Sakarya Caddesine yapmayı planlıyorduk. Fakat; Yaptığımız teknik incelemelerde, Doğal yapısının bozulma gibi bir ihtimali ortaya çıktı.  Bu nedenle, Sakarya Caddesinde yapmayı planladığımız “Prestij Caddesi” projemizi Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde yapma kararı aldık.  Yapacak olduğumuz çalışmayla; Bisiklet yolu mesafemi 3 km’den 5.8 km’ye, yürüyüş yolumuzu 6 km’den 11 km’ye çıkartmış olacağız” dedi.