Sahil düzenlemesi sezona yetişecek


Kocaali Sosyal Tesisleri’nde incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Çalışmalarımız hızla devam ediyor. Binamız yüzde 75, çevre düzenlemelerimiz ise yüzde 70 seviyelerinde. Havuz kısmımız ile oyun gruplarımız tamamlandı. Yürüyüş alanlarımız tamamlanmak üzere. Kocaali’ye örnek bir tesis inşa ediyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kocaali’de inşa çalışmaları devam eden sosyal tesisleri yerinde inceledi. Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ın da hazır bulunduğu incelemelerde Başkan Toçoğlu, görevlilerden bilgiler aldı, kolaylıklar diledi. Projenin hızla tamamlandığını dile getiren Başkan Toçoğlu, Kocaali’nin sosyal hayatına örnek bir tesis kazandırdıklarını ifade etti.

Sona yaklaştık
Başkan Zeki Toçoğlu, “Kocaali İlçemizin Caferi’ye Mahallesi’nde 20 bin metrekarelik alan üzerine inşa ettiğimiz projede çalışmalar devam ediyor. Projemizde yer alan binada yüzde 75, çevre düzenlemelerimiz ise yüzde 70 seviyelerinde. Yürüyüş alanlarımız tamamlanmak üzere. Havuz kısmımız ile oyun gruplarımız tamamlandı. Sona yaklaştıkça ortaya harika bir tesis çıkıyor. İnşallah tamamlandığında ilçemizin standartlarını yükseltecek. Hayırlı olsun” dedi.

Kocaali’ye hediye
Başkan Toçoğlu, “Muhteşem doğası, denizi ve yeşili ile Kuzey bölgemiz harika bir güzelliğe sahip. Yeşilin ve mavinin buluştuğu Kocaali’de başlattığımız bu çalışmanın yaz aylarında ilçe turizmine katkılar sunacağını düşünüyoruz. Daha önce Karasu’da hayata geçirdiğimiz projeyle turizm standartlarını yükseltmiştik. Kocaali ilçemizin de turizm potansiyelinin farkındayız. Adımlarımızı da bu doğrultuda atıyoruz. İnşallah sosyal tesislerimiz ile ilçe turizmi canlılık kazanacaktır” diye konuştu.

İlçeye değer katacak
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Kocaali Sosyal Tesisleri’nde devam eden çalışmaları Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’yla birlikte inceledik. Büyükşehir Belediyemiz eliyle inşa edilen sosyal tesisler sadece ilçemize değil, bölgeye hitap edecek. Turizm göstergelerimiz yükselecek. Sadece yaz döneminde değil, her zaman hemşerilerimize hizmet sunacak. İlçemize muhteşem bir değer katacak olan tesis için Büyükşehir Belediyemize ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.