Selahiye sahası yenilendi


Kocaali Belediyesi’nin girişimleri üzerine Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın desteği ile Kocaali Belediyesi tarafından bakım ve onarımı yapılan Selahiye Futbol Sahası geçtiğimiz Cumartesi günü düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Yaklaşık iki ay süren proje kapsamında saha zemininde tesviye çalışması yapılarak etrafı tel örgü ile çevrildi. Kale direkleri, fileleri ve kale arkası file örğüleri takılarak gece müsabakaları için aydınlatma çalışması yapıldı, yedek oyuncu kulübeleri konuldu. Proje kapsamında ayrıca soyunma odaları, duş ve lavabolar onarıldı. Yapılan açılış töreninin ardından sahadaki ilk müsabakayı mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, ilçe esnafları ve mahalle halkından oluşan karma takımlar yaptı.

İlk santrayı ise Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve Selahiye Muhtarı Cavit Şan gerçekleştirdi. Törene Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve Belediye Başkanı Ahmet Acar’ın yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Basri Burak Ak, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve mahalle halkı katılımı ile gerçekleştirildi.


Devamı Gelicek
 

Açılışta konumşa yapan Belediye Başkanı Ahmet ACAR; Sportoto Teşkilat Başkanlığı ile gerçekleştirdiğimiz,Selahiye futbol sahası bölgedeki hemheşrilerimize hayırlı olsun.İnşaallah sırada Karşı Mahalle futbol sahası ve Karapelit Doğa park var. Bu projeleride kısa bir zamanda gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Karşı Mahalle futbol sahasında dolgu çalışmaları,zemin düzeltme ve yol genişletme çalışmaları bitmek üzere,şimdiden hemşehrilerimize hayırlı olsun. Çalışmaların proje kısmından itibaren bizleri yalnız bırakmayan Spor Toto Teşkilat Başkanı Sn. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’na teşekkür ederim.” dedi