Yanıksayfant'ta asfalt çalışmaları devam ediyor


Başkan Acar, "İlçemizin ihtiyaçlarını karşılamak için gece-gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz. Hamd olsun, Yanıksayfant Mahallemizde asfalt çalışmalarımız başladı ve kısa bir zamanda tamamlanacak" dedi.
Kocaali Belediyesi tarafından 2018 yılı yatırım programı kapsamında kırsal mahallelerde soğuk asfalt çalışmaları devam ediyor.  Çalışmalar kapsamında, Yanıksayfant Mahallesi Uluçukur mevkiinde 2 km'lik  yol yapım çalışmaları devam ediyor.

Yoğun  program 
Çalışmaları değerlendiren Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar "2018 yılı yatırım programı kapsamında  mahalle muhtarlarımızla oluşturduğumuz program hızlı bir şekilde devam ediyor. 
Çok şükür, İSKİ Genel Müdürlüğü ile yaptığımız protokol ile birlikte Gümüşoluk mahallemizde sıcak asfalt çalışmaları devam ederken,  Belediye ekiplerimiz ise Yanıyksafant mahallemizde  2 km uzunluğunda soğuk asfalt çalışmalarına devam ediyor " dedi. 

Hizmet Teşekkürü
Çalışmalardan duyguğu menmuniyeti dile getiren Yanıksayfant mahalle Muhtarı Cihan Ön " Belediyemiz tarafından 2018 yılı yatırım programı oluşturulurken biz mahalle muhtarlarının isteklerini alarak oluşturdular. Belediyemizin imkanları dahilinde bugün Uluçukur mevkiinde  soğuk asfalt çalışmalarımız başladı.  Bu vesile ile Mahallemize yaptığı hizmetlerden dolayı,  Belediye Başkanımız Sn. Ahmet Acar'a ve ekibine teşekkür ederim" ifadelerini kullandı