Yeni Belediye Binası İçin Protokol İmzalandı


Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan arasından gerçekleşen protokolde, Belediye Başkanı Ahmet Acar,” Aralık 2016’da Bursa’da gerçekleşen yerel yönetimler toplantısında Önceki İBB Başkanı Dr. Kadir Topbaş tarafından Belediye hizmet binası yaptıracağının sözünü vermişti. Çalışmalarımızın ardından, Çok şükür protokolümüzü imzaladık. İlçemize Hayırlı olsun” dedi

Kocaali Belediyesi ve İSKİ Genel Müdürlüğü tarafından belediye hizmet binası için protokol imzalandı.
Protokol programına Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Angın, İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan ve İSKİ Bürokratları katıldı.


Kocaali’mize yakışır bir bina
Protokol hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ahmet Acar,” 2009 yılından bu yana ilçemize aralıksız hizmet vermeye ve getirmeye çalışıyoruz. Kocaali Belediyesi ve İSKİ Genel Müdürlüğü iş birliği ile Belediyemizce temin edilen 6 bin m² alan üzerine son derece modern, fonksiyonel, çevre dostu Kocaali’mize yakışır bir hizmet binası yapımına başlamak için İSKİ Genel Müdürlüğümüzle protokolümüzü imzaladık. Hizmet binası için uygulama projesi hazırlandı ve bina yapımı işi için ihale aşamasına gelindi.  İnşallah yakın bir zamanda vatandaşlarımızın daha rahat hizmet alabilmeleri için yeni hizmet binanısının yapım çalışmalarına başlayacağız. Bu vesile ile bu projede Emeği geçen başta, Önceki Başkanı Kadir Topbaş’a, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve İSKİ Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Uysal’a İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan’a teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.