Yeni Mahalle’de asfalt çalışmaları tamamlandı


Başkan Acar “Bir mahallemizin daha asfalt çalışmalarını tamamladık. İnşallah Yatırım planı kapsamında olan mahallerimizde çalışmalarımızı tamamlayarak önümüzdeki yıl için çalışmalarımızı planlayacağız” dedi.
 
Kocaali Belediyesi tarafından 2019 Yılı Yatırım Programı kapsamında çalışmalar aralıksız sürüyor
Program kapsamında Yeni Mahalle; Süleymaniye Caddesi, Taşlık Sokak, Balım Sokak ve Paşa Sokak’ta 1000 iki yüz elli metre yol yapım çalışması, bin 800 ton sıcak asfalt kullanılarak tamamlandı. 
 
Eksiklerimiz önemli kısmı giderildi
Çalışmalardan dolayı mutluluğunu ifade eden Yeni Mahalle Muhtarı Cemal Geçici “Tamamen kendi maddi imkanlarını kullanarak Belediyemiz yapmış olduğu yol yenileme çalışmaları, Yeni Mahallemizin sorunlarını önemli ölçüde giderdi. Mahallemizde yapmış olduğu çalışmalardan ve hizmetlerden dolayı, Kocaali Belediyesi’ne, Belediye Başkanımız Sn. Ahmet Acar’a ve ekiplerine teşekkür ederim” dedi
 
Çalışmalarımızı odak noktası Kocaali
Yatırım programı hakkında değerlendirmelerde bulunan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar;
“İlçemizin önemli sorunlarından biri olan alt yapı çalışmaları giderildi. Çalışmalar kapsamında; Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Doğal gaz, Elektrik ve İçme suyu projeleri tamamlandı.
Kocaali Belediyesi olarak, alt yapı hizmetleri tamamlanmış yaşam alanlarında, sıcak asfalt çalışmalarımızı bir-bir tamamlıyoruz. Çok şükür, Yeni Mahallemizin de yol sorunu önemli ölçüde tamamladık. İnşallah önümüzdeki yıllarda, Belediyemizin imkanlarının el verdiği sürece sıcak asfalt çalışmalarımızı arttırarak devam edeceğiz. Bu vesile ile çalışmalarımıza göstermiş oldukları ilgi ve sabırlarından dolayı Kıymetli Kocaalili hemşehrilerimize, Mahallerimizin sorunlarını çözmek için bizimle gece-gündüz iletişim halinde olan Muhtarlarımıza ve mesai kavramı gözetmeksizin 7/24 anlayışıyla çalışan personellerimize teşekkür ederim” dedi