Yeni okulun isim çalışması sona erdi


Başkan Acar, “ Ankete katılan, gerek sosyal medya hesaplarından gerek ise, kurumsal web sitemizden destek veren tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim” dedi.

Kocaali Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı işbirliği ile Caferiye Mahallesinde yapımı tamamlanan 448 Konutluk Caferiye- Ortaköy Evleri projesinin içinde bulunan 24 Derslik İlk ve Ortaokul ‘un isim önerisi için yapılan çalışma sona erdi.

Dursun Ali Rendağ ve Ortaköy
Anket çalışması hakkında değerlendirmelerde bulunan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, ” Kocaali Belediyesi ve TOKİ işbirliği ile Caferiye Mahallemizde yapımı tamamlanan, içinde 24 derslik İlk ve Ortaokul ’un bulunduğu okulun isim önerisi için, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ile bir araya gelerek görüşmüştük. Kocaali Belediyesi olarak, isim öneri hususunu hemşehrilerimize sunarak “Birlikte Belediyecilik” örneği göstererek anket çalışması yaptık. Anket çalışmamız verimli bir şekilde sonuçlandı. Toplamda 1214 kişinin katıldığı ankete; Vatandaşlarımızın yaklaşık %63’ü Dursun Ali Rendağ,  %22’si Ortaköy,  %7’i Büyük Melen, %6’sı Kemal Ceylan, %2’si de farklı isimler bildirerek ankete katılım sağladı.  Bu vesile ile katılımlarını ve desteklerini esirgemeyen kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı