İletişim Bilgileri


 

Adres 15 Temmuz Zafer Meydanı No:24 KOCAALİ / SAKARYA
Telefon          0(264) 812 10 99 / 812 11 01 / 812 11 02 / / 812 30 94
Fax 0(264) 812 11 11 / 0(264) 812 42 43
İstek Şikayet Hattı +90531 722 77 34
E-Mail         bilgi@kocaali.bel.tr 
KEP Adresi      kocaalibelediyesi@hs01.kep.tr
                                        BANKA HESAP NUMARALARI [ İBAN ]
Posta  Çeki Hesabı 239412
Akbank Karasu Şubesi TR85 0004 6010 3788 8000 0570 49 
Ziraat Bankası  Kocaali TR64 0001 0005 8605 4550 5750 01

 

 

 

 

 

 

 

 

                                     
                                       PERSONEL İLETİŞİM BİLGİLERİ

AD & SOYAD

GÖREV

TELEFON DİREK HAT

ELEKTRONİK POSTA

ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Cinbat 

Özel Kalem

+908502230779 

fatih.cinbat@kocaali.bel.tr

Yusuf Madenci

Özel Kalem

+908502098915

yusuf.madenci@kocaali.bel.tr

Aydın Ay

Özel Kalem

+908502097897

aydin.ay@kocaali.bel.tr

 BAŞKAN YARDIMCILIĞI SEKRETERLİK

Rabia Dal

Sekreterya

+902649991935

rabia.dal@kocaali.bel.tr

Cemal Angın

Belediye Bşk Yrd.

+908502231115

cemal.angin@kocaali.bel.tr

Mehmet Şanlı

Belediye Bşk Yrd.

+908502237192

mehmet.sanli@kocaali.bel.tr

 FENİŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Adnan Samrıoğlu

Fenişleri ve İmar Hiz. Müd.

+908502097940

adnan.samrioglu@kocaali.bel.tr

Yusuf Koral

Mühendis

+908502099376

yusuf.koral@kocaali.bel.tr

Giray Köktürk

Mühendis

+908502099177

Giray.kokturk@kocaali.bel.tr

Burak Ergün

Mühendis

+908502098731

Burak.ergun@kocaali.bel.tr

Emre Yavuzyiğit

Mühendis

+908502099464

Emre.yavuzyigit@kocaali.bel.tr

Ercan Topçu

Mühendis

+908502099705

Ercan.topcu@kocaali.bel.tr

Esra Parıldı

Peyzaj Mimarı

+908502099527

Esra.parildi@kocaali.bel.tr

Sevilay Muslu

Tekniker

+908502099405

Sevilay.muslu@kocaali.bel.tr

İsa Kanbur

Teknisyen

+908502099384

İsa.kanbur@kocaali.bel.tr

 İMAR HİZMETLERİ

Engin Sofu

Mühendis

+902649991326

Engin.sofu@kocaali.bel.tr

Sinan Bayraktar

Tekniker

+902649991203

Sinan.bayraktar@kocaali.bel.tr

Sezgin Hakyemez

Şehir Plancısı

+908502099412

Sezgin.hakyemez@kocaali.bel.tr

 MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ

Raşit Sevindik

Mali Hizmetler Müdürü

908502098479

Rasit.sevindik@kocaali.bel.tr

Harun Sezer

Memur

+902649991203

Harun.sezer@kocaali.bel.tr

Hasan Tan

Memur

+908502098626

Hasan.tan@kocaali.bel.tr

Süleyman Cengiz

Memur

+908502098632

Suleyman.cengiz@kocaali.bel.tr

 Satın Alma

Aytül Dal

Memur (Satın Alma)

+908502099264

Aytul.dal@kocaali.bel.tr

 Gelirler Servisi (Emlak, İlan, Reklam)

Mustafa Akbıyık

Memur

+908502099704

Mustafa.akbiyik@kocaali.bel.tr

Samet Erdoğan

Memur

+908502099895

Samet.erdogan@kocaali.bel.tr

Nurgül

Alemdar

+908502099640

Nurgul.alemdar@kocaali.bel.tr

 YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Gökhan Keskin

Memur

+908502098708

Gokhan.keskin@kocaali.bel.tr

Sezar Kapar

Memur

+908502098715

Sezar.kapar@kocaali.bel.tr

 KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ

Halil Esen

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü

+908502259568

Halil.esen@kocaali.bel.tr

Levent Hallı

Memur

+908502098832

Levent.halli@kocaali.bel.tr

 ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ

Savaş Alemdar

Zabıta Amiri

+908502098023

Savas.alemdar@kocaali.bel.tr

Zabıta

Amirliği

+908502097828

zabita@kocaali.bel.tr

 ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ

Seda Hıdıroğlu

Mühendis

+908502098415

Seda.hidiroglu@kocaali.bel.tr

Fatih Yaylı

Tenkiner

+908502099513

fatih.yayli@kocaali.bel.tr

 RUHSAT DENETİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hakan Güner

Müdür

+908502097904

hakan.guner@kocaali.bel.tr

İsmail Aydın

Memur

+908502099343

İsmail.aydin@kocaali.bel.tr

 BİLGİ İŞLEM VE BASIN BİRİMİ

Davut Genç

Bilgi İşlem Uzmanı

+908502260418

davut.genc@kocaali.bel.tr